APRŪPINAME INVENTORIUMI

Prekiaujame visu maisto gamybai reikalingu inventoriumi-puodais, keptuvėmis, GN indais, peiliais ir tt.

Taip pat maisto pateikimui-stiklo taurėmis, porceliano indais, stalo įrankiais ir tt.

 

Daugumą mūsų virtuvės inventoriaus galima pamatyti www.prekesrestoranams.lt , tačiau tai nėra visas asortimentas, nes jis pastoviai kinta ir yra atnaujinamas. Prekių asortimentas suformuotas iš kelių europos Tiekėjų stengiantis išlaikyti geriausią kainos ir kokybės santykį. Stengdamiesi patenkinti skirtingų klientų poreikius, mes paprastai sandėliuojame dviejų kainų lygių produktus- žemesnės kokybės, bet pigesnius ir brangesnius, bet labiau kokybiškus produktus. Taip pat pagal užsakymą vežame ekskliuzyvines prekes tiek profesionaliai virtuvei, tiek matinimo salei.

Virtuvei skirtus produktus sudaro profesionalūs puodai, įvairiausios paskirties ir kokybės keptuvės-ketaus keptuvės, aliuminio keptuvės, keptuvės dengtos teflonu, granitine danga ir kt. Taip pat pas mus rasite platų įvairiausios paskirties ( filetavimo, išpjaustymo, universalius, duonai, daržovėms ir tt) peilių pasirinkimą- nuo pigiausių rinkoje iki Sanelli peilių bei kitus kasdien reikalingus virtuvėje įrankius-tarkas, skustukus, samčius, grūstuvus, kiaurasamčius, sietelius, menteles, dubenėlius, pjaustymo lenteles, matavimo indus ir kitą inventorių. GN indai daugiausia parduodami iš nerūdijančio plieno, tačiau sandėlyje taip pat visad stengiamės laikyti populiariausių dydžių plastikinius GN indus.

Mes nesispecializuojame konditerinių prekių tiekime, tačiau savo klientams siūlome pagrindines konditerijoje naudojamas priemones tikrai patraukliomis kainomis. Konditeriniai antgaliai, kilimėliai, maišeliai, mentelės, voleliai, kočėlai bei silikoninės ir kitokios formos kepimui ir daug kitų prekių laukia mūsų klientų prekybos vietose. Baro įranga ar stambesnis inventorius, toks kaip šaldytuvai vynui ar pramoniniai ledukų generatoriai paprastai nėra sandėliuojamas-juos vežame pagal užsakymus, atsižvelgiant į kliento porekius, tačiau kiti smulkūs baro aksesuarai, tokie kaip įvairūs piltuvėliai, menzūrėlės su patikra, kamščiatraukiai, baro kilimėliai, ąsotėliai pienui, dėžutės koktelių priedams ir kitos specifinės baro prekės yra prekybos vietose ir juos galite įsigyti iš karto. Stalo įrankių pasirinkimą sudaro 60 skirtingų serijų. Mes atstovaujame italų įrankių gamintoją EME, kuris siūlo ir ekonominės klasės stalo įrankių serijas ir prabangias 5-8 mm storio serijas iš 40 įrankių, bei sidabro ar paauksuotus stalo įrankius. Patys pigiausi valgykliniai stalo įrankiai kainuoja iki 0,30 eur.

Stiklo taurių pasirinkimas, kurį sandėliuojame, suformuotas daugiausia iš 2 didelių stiklo gamintojų –PASABAHCE (Turkija) ir BORMIOLI (Italija.) PASABAHCE siūlomos vyno taurės bei baro stiklas ir kokteilių bei kitų gėrimų taurės pasižymi praktiškumu. Daugiausia tai vidutinio lygio stiklo gaminiai. Jų stiklo taurių kaina nedidelė, jos sunkiai dūžta dėl ko yra mėgiamos daugelio klientų. Klientai, norintys aukštesnės klasės vyno taurių galės pasirinkti Bormioli taures. Bormioli taurės yra labiau elegantiškos, estetiškos, jos plonesnės, skaidraus bešvinio stiklo, kuris leidžia matyti tikrą vyno spalvą. Tačiau tuo pačiu Bormioli stiklo taurės yra irgi sunkiai dūžtančios, nes jos taip pat yra grūdinto stiklo taurės. Jų formų įvairovė ir dizainas leis surasti kiekvienam klientui jo poreikius atitinkančius sprendimus.