ĮRENGIAME VIRTUVĘ

Ruošiame technologinius projektus, komplektuojame visą virtuvės įrangą, pagal individualius poreikius gaminame nerūdijančio plieno baldus ir kt.

 

Profesionalios virtuvės įrengimas prasideda nuo planavimo. Kokių irengimų reikės (priklausomai nuo to, ką šioje virtuvėje gamins), kur jie turi stovėti, kad būtų patogu, ekonomiška ir tt- visus šiuos klausimus spręndžiame kartu su užsakovu, padedame surasti geriausią sprendimą, kuris atitiktų higienos reikalavimus ir šeimininko poreikius.

Mes parduodame kruopščiai atrinktų ir patikimų europiečių gamintojų įrangą. Daugiausia tai itališki įrengimai, kurie kaina beveik konkuruoja su kinietiškais, tačiau yra žymiai geresnės kokybės-yra funkcionalesni, tarnauja daug ilgiau, mažiau genda ir tt. Tai leidžia mums labai sėkmingai augti siūlant geriausią kokybės ir kainos santykį.

Pas mus rasite visus virtuvės įrengimus, tai: konvekcinės kronys, dujinės ir elektrinės viryklės, kepimo plokštumos bei stacionarios keptuvės, šaldytuvai, šaldikliai, šokinio užšaldymo spintos, indaplovės, bulvių skutimo mašinos, daržovių apdirbimo įrenginiai, sulčiaspaudės, mikseriai, maišyklės, mėsmalės, smulkintuvai, griliai, ledo generatoriai, bei daug kito smulkaus inventoriaus. Pagal užsakymus gaminame nerūdijančio plieno baldus, stelažus, savitarnos linijas, montuojame gartraukius bei įrengiame ventiliaciją.

Mūsų klientai yra labai skirtingi: restoranai, darželių, mokyklų valgyklos, greito maisto kavinės, valstybinės įstaigos. Visų jų poreikiams parenkame geriausiai tinkančius produktus ir sprendimus. Iš visų kitų įrangos tiekėjų išsiskiriame tuo, kad pasiūlome ne tik įrangą bet ir inventorių ( puodus, peilius, keptuves, indus ir tt) bei kasdienes prekes-chemiją, popierių, servetėles ir kt. Tai papildoma garantija mūsų klientams, kad po įrangos pardavimo mes nevengsime jokių įsipareigojimų, nes, skirtingai nuo kitų, mūsų bendadarbiavimas paprastai tęsiasi tiekiant kasdienines prekes.

Mūsų atlikti darbai