TIEKIAME KASDIENINES PREKES

Tai visos prekės, kurių reikia profesionalams kasdieninėje veikloje-pradedant šluostėmis, chemija, tualetiniu popieriumi ir baigiant servetėlėmis ir dantų krapštukais.

 

Kasdieninių prekių asortmenta sudaro:

SERVIRAVIMO IR KITOS PREKĖS SALEI

Mes neabejotinai esame geriausi Lietuvoje kai kalbame apie vienkartines serviravimo priemones-servetėles, žvakes, vienkartines staltieses. Mes palaikome plačiausią servetėlių asortimentą , ty 1, 2, 3 sluoksnių servetėlės, kurios gali būti 24 cm ,33 cm , 40 cm ir net 48 cm dydžio. Taip pat specialiai banketams yra skirtos medžiagos imitacijos servetėlės Dunilin bei Elegance. Virš 20 spalvų bei dar daugiau dizainų leidžia sukurti nesuskaičiuojamas serviravimo galimybes ir tą pačią salę kiekvieną kartą pateikti pagal kliento pobūvio nuotaiką. Juk stalas bei aplinka turi atspindėti šventės nuotaiką, kuri gali būti rimta ar žaisminga, ar formali, ar iškilminga ir tt. Be to, mes siūlome tai, ko Lietuvoje nesiūlo kiti- paruoštus profesionalių dizainerių serviravimo sprendimus. Vienkartinės Duni staltiesės, suderintos su servetėlėmis bei žvakėmis pakelia viso pobūvio vertę ir leidžia „ brangiau parduoti visą šventę“ . Mūsų klientų klientai yra žmonės, perkantys nuotaiką, o kelios smulkmenos ant stalo ir apie jį padeda šią nuotaiką pritaikyti jų progai. Juk 20 ir 60 metų jubiliejai yra skirtingi savo esme ir atitinkamai stalas turi buti skirtingas. O stalą jūs galite paversti kokiu tik norite-jis gali būti: puošnus, modernus, žaismingas, patrauklus, egzotiškas, formalus, linksmas, rafinuotas, solidus ir kt- jis apspręs susitikimo nuotaiką. Dažniausiai būtent pradinis įspūdis-stalo vaizdas- labiausiai įtakoja sprendimą apie viso pobūvio vertę, ty tai, kaip pobūvį vertins jam pasibaigus- ar tai buvo verta išleistų pinigų, ar ne, ar, galbūt, tai viršijo lūkesčius. ( Todėl, kad pobūviui įpusėjus dauguma svečių nebefiksuoja detalių, tame tarpe netgi maisto skonio ir kt).

Verta paminėti, jog visi mūsų serviravimo produktai yra kokybiški, ką pastebi ir jaučia visi klientai. Jie sieja tai su komfortu bei asmeniniu dėmesiu jam. Taip pat tai palengvina ir restorano darbuotojų gyvenimą-naudotis Duni produktais nepaparastai lengva. Jais labai greitai, paprastai ir lengvai pasiruošite bet kokiai šventei. Tai sutaupo begales laiko ir tam tikrais atvejais tai gali reikšti mažiau samdomų darbuotojų ( kuriems reikia mokėti pinigus už darbą), ar mažiau darbo pačiam organizatoriui- tai reiškia, kad galima sutvarkyti kitus reikalus ir sutaupyti kitose vietose. Be to, tai garantija, kad nebus skylių ar dėmių ant staltiesių, o kiekvieno serviravimo sąnaudos matosi iš karto, o ne po kažkurio laiko pareikalauja didesnių investicijų perkant naujas staltieses ir tt.

Šalia ekskliuzyvinių produktų Jūs rasite ir pigiausias 24cm viensluoksnes servetėlės, taip pat servetėles dispenseriams, bei norintiems galime pasiūlyti servetėles su jų logotipu. Didžiulis žvakių pasirinkimas, šiaudeliai, kokteilių maišikliai, įvairiausi dekoratyviniai smeigtukai ir kitos smulkmenos stalo serviravimui leidžia mūsų klientams gauti plačiausią ir stipriausią asortimentinį pasiūlymą Lietuvoje.

VIENKARTINIAI INDAI IR PAKUOTĖ

Nuo pigiausių iki prabrangiausių- taip lengviausia apibūdinti mūsų vienkartinių indų bei indelių išsinešimui asortimentą. Šalia pigiausių vienkartinių stiklinių, lėkštučių, įrankių ar putoplasto indelių išsinešimui, mes siūlome nestandartinius pakavimo ir maisto pristatymo sprendimus. Tai ir prabangūs plastikiniai Octaview indeliai ir įvairiausi popieriniai indeliai maisto išsinešimui, atlaikantys karštį bei skystį. Skirtingų išmatavimų bei paskirties dėžutės maistui, popieriniai maišeliai, maišeliai su rankenomis, plėvelės, aliuminio folija -tai mūsų kasdien parduodamos prekės, kurių kainas mes visada išlaikome konkurencingas.

Maistą gaminčios įmonės sutiks, kad pakavimas-labai svarbi maisto transportavimo dalis.Dabartinis vartotojas kelia didelius reikalavimus ir skiria daug dėmesio maisto įpakavimui. Transportavus maistą ir jį pateikus, jis dažnai yra vartojamas tiesiai iš pakuotės. Esant tokiems reikalavimams ir sąlygoms, mes pristatome DUNIFORM®produktus. Tai pats geriausias sprendimas kokybiškam maisto pakavimui ir išsinešimui.

DUNIFORM®: tai pakavimo įrengimai ir platus asortimentas specialiai pritaikytų aukštos kokybės pakavimo indelių. DUNIFORM®- Jūsų patikimas ir patyręs partneris teikiantis pakavimo sprendimus, kurie gali būti Jūsų sėkmingo verslo pamatas. Geras maistas nusipelno gero įpakavimo!

DUNIFORM® privalumai

Higieniška. Jūsų klientas galės būti užtikrintas, kad maisto transportavimo metu maistas nekontaktavo su jokiais pašaliniais faktoriais ir yra higieniškai pateiktas.

Saugu. transportuojant sandariai užlydytą indelį, maistas neišsilies ir neiškris. Ekstra atveju galima duoti tokį maistą pristatyti net ir kitiems (pvz. Taksi).

Tvarkinga. Patiekalo dalys tarpusavyje nesusimaišys, nes indeliai turi skyrius, kurie atskirai užsilydomi. Indelį paprasta atidaryti rankomis. Jie pritaikyti aukštai temperatūrai, todėl šildant nekeičia savo formos.

Malonus kvapas. Patiekalo dalys tarpusavyje neprisigeria kvapo, taip pat nėra putų polistirolio indelių kvapo. Transportuojamas maistas taip pat neskleidžia kvapo, dėl sandariai uždaryto indelio.

Taupumas. Transportuojama iki 4 kartų daugiau vienu metu negu putų polistiroliniais indeliais, taupomas laikas, kuras, didinamas žmogaus išvežiojančio maistą naudingumas.

Šiluma. Dėl sandarumo maistas ilgiau išlieka šiltas.

Mikrobangų krosnelė. Indeliai pritaikyti šildyti mikrobangų ir kitose krosnelėse. Galima naudoti iš anksto paruoštą maistą, užšaldytą maistą regeneruoti konvekcinėje ar mikrobangų krosnelėje (atšildyti) ir pateikti.

Efektyvi virtuvė. Pasiruošus iš anksto (pvz. pietų metu) galima efektyviau išnaudoti laiką ir parduoti dvigubai ar trigubai daugiau porcijų.

Įvairovė. Klientų norų labai daug ir jie yra skirtingi - DUNIFORM® gali patenkinti juos visus.

DUNIFORM® - tai pasaulyje žinomas vardas, kuris reiškia maisto kokybę, atsakingą požiūrį į Jūsų klientą ir yra vertas pinigų. Atitinka visus HACCP higienos ir ISO kokybės valdymo standartus.

Naudinga : įmonėms, išvežiojančioms maistą, aptarnaujančioms didelius renginius, restoranams - maisto išsinešimui ir transportavimui, prekybos centrams, gaminantiems pusfabrikačius, mažoms bistro, valgykloms.

ŠVAROS BEI HIGIENOS PREKĖS

Tai prekės, kurios sudaro ženklias maitinimo įmonės sąnaudas ir šioje vietoje mes siūlome kokybiškus produktus už mažesnę nei konkurentai kainą. Tai mūsų konkurencinis pranašumas, nes mes parduodame ne tik švaros ir higienos prekes ir tai mums leidžia prekiauti su mažesniu antkainiu. Ar tai bus valymo priemonės-šluostės, kempinės, šveistukai, šiukšlių maišai, ar profesionali chemija bei tualetinis popierius, popieriniai rankšluosčiai-mes kiekvienam galime pateikti ekonomiškai naudingesnį pasiūlymą.

Profesionalus popierius, kurį siūlome- KATRIN ženklu pažymėti suomių įmonės ruloniniai rankšluosčiai, ZZ formos formos rankšluosčiai lapeliais, tualetinis popierius. Visi šie produktai reiškia patikimą gamintoją ir didžiulę produktų įvairovę- jie gaminami iš celiuliozės ar makulatūros, turi 1, 2 ar 3 sluoksnius bei skirtingus išmatavimus ir , be abejo, skirtingas kainas. Todel faktiškai kiekvienas klientas ras sau tinkamą produktą, o mes pažadame padėti išsirinkti optimaliausius bei padaryti geresnes kainas nei analogiškų produktų.

Profesionalios chemijos pasiūlymas apima ne tik prekių asortimentą ir kainas, bet ir chemijos pajungimą bei priežiūrą nemokamai suteikiant chemijos priemonių dozatorius ( šiuo atveju yra būtina minimali pirkimo suma per mėnesį). Taip pat mes galime paruošti higienos planą visai virtuvei. Profesionalios chemijos pasiūlyme svarbiausią vietą užima ploviklis indaplovei ir skalavimo skystis indaplovei-abu juos siūlome tikrai gera kaina. Visa kita profesionali chemija , kaip rūgtinis ar šarminis valiklis, nuriebalintojas, nukalkintojas, rankų dezinfekantas ar paviršių dezinfekavimo priemonės, skystas muilas ir kt irgi yra mūsų pasiūlyme, tačiau šalia to mes suteikiame galimybę klientams rinktis ir buitinės chemijos analogus, kurie, be abejo, yra ženkliai pigesni.

Visos kitos valymui reikalingos priemonės, kaip gumines ar lateksinės pirštinės, šepečiai, grindų šluostės, įvairūs vienkartiniai drabužiai pasižymi analogiškomis konkurentinėms prekėms savybėmis. Šių prekių sąrašą rasite www.prekesrestoranams.lt